Fidye - Julie Garwood PDF e-kitap indirJulie Garwood - Fidye PDF e kitap indir

Gillian, yakışıklı birer İskoç beyi olan Ramsey Sinclair ve Brodick Buchanan'ın yardımıyla geçmişini aydınlatabileceğini keşfeder. Genç kadın, bu iki İskoç beyinin cesaret ve kurnazlığı, yeni tanıştığı Bridgit'in de arkadaşlığı sayesinde, ailesini dağıtıp babasının adını kötüye çıkarmış olan vicdansız Baron Alford ile sıkı bir mücadeleye girişir.

Fakat Sinclair ve Buchanan gibi iki güçlü savaşçıyı yanlarında bulan Gillian ve Bridgit, ihtirasın güçlü bir silah olabileceğini, tek bir ihanetin bile tüm güveni ortadan kaldırabileceğini ve en büyük riskin teslim olmak - özellikle de beklenmedik bir aşkın uyandırdığı güçlü hislere teslimiyet - olduğunu fark ederler.

Türkçe (Orijinal Dili:İngilizce)
544 syf. -  İstanbul, 2011

Çeviri : Timur Avarkan
Julie Garwood Fidye indir oku

Kategoriler;
Edebiyat / Roman

Download (Yandex Disk) / Alternatif (MediaFire)

Yorumlar

  1. Serinin hiç bir kitabı açılmıyor ilgilenirmisiniz lütfen

    YanıtlaSil
  2. julie garwood kitaplari arasinda en begendigim kitaptir fidye.Gillian ve Broderikin hikayesine bayilacaksiniz.Neseli romantik ve heyecanli.Bu kitabi hatta tum Garwood kitaplarini okumalisiniz okuyunca bu tadi tekrar tatmak ve bu kitaplara sahip olmak isteyeceksiniz.Iyi okumalar'.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.