Efsane - Marie Lu


Gerçek, Efsane'ye dönüşecek
Bir zamanlar Amerika Birleşik Devletleri'nin batı kıyısı olarak bilinen yerde şimdi Cumhuriyet adında, komşularıyla sürekli savaşan bir ülke vardır. Cumhuriyet'in seçkin sınıfından gelen on beş yaşındaki üstün yetenekli June, askerî bir dehaya sahiptir. İtaatkâr, hırslı ve kendini ülkesine adamış bu genç kız onun uğruna her şeyi yapmaya hazırdır. Fakir bir aileden gelen on beş yaşındaki Day ise ülkenin en çok aranan suçlusu ve bir devlet düşmanıdır. Kendisi gibi asker olan ağabeyi Metias öldürülünce June, Day'in peşine düşer. İnandıkları şeyler uğruna savaşan bu iki gencin kesişen yolları, onları Cumhuriyet'in karanlık sırlarına götürecektir.

Kitabın Adı: Efsane
İlk Yayınlanma Tarihi: 29 Kasım 2011
Yazar: Marie Lu
Çevirmen: Sefa Emre İlikli
Sonraki kitap: Prodigy (Deha)
Sayfa Sayısı: 320
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus
Tür: Gençlik edebiyatı


Yorumlar

 1. Pdf açılmıyor indirdiğimde de dosya açılmıyor diyor

  YanıtlaSil
 2. şifre istiyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Allah aşkına biri şifreyi söylesin ya

   Sil
  2. webcanavari.net

   Sil
 3. Marie Lu şampiyonu da koysanız çok iyi olur

  YanıtlaSil
 4. Bu kitabı tekrar yükleyemez misiniz çünkü silinmiş

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bc.vc sitesine anlık erişim sağlanmamasından kaynaklanıyor. Link sağlam. Eğer Yandex hesabında bir sorun varsa o zaman linki düzeltirim.

   Sil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.