Ölümden Daha Derin - Tami Hoag ePub PDF e-Kitap indir


Tami Hoag - Ölümden Daha Derin ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Tami Hoag - Ölümden Daha Derin PDF ePub eKitap indir

Ölümden Daha Derin (Oak Knoll, #1)
#1 NEW YORK TIMES BESTSELLER

1985, California. Üç çocuk okullarının arkasındaki parkta koşarken, toprağa kısmen gömülmüş bir kadın cesedi bulurlar. Cesedin gözleri ve ağzı tamamen yapıştırılmıştır. Öğrencilerine son derece yakın olan öğretmenleri Anne Navarre yaşadıklarının çocukların masumiyetini yok edişini büyük bir endişeyle izlemektedir. Ama bunun, seri katil cinayetlerini işlerken ailelerin, dostların sırlarının birer birer ortaya dökülmesiyle tüm toplumun masumiyetini bir şekilde sarsacağını henüz fark etmemiştir.

Washington'dan soruşturmanın yürütülmesine yardımcı olmak amacıyla ünlü FBI ajanı Vince Leone gizlice çağrılır. Vince bir yandan yeni teknikler, katil profili oluşturma yöntemleri, cinayetlerle ilgili kuramlar geliştirirken diğer yandan da cesedi bulan üç çocuğun yaşamının derinliklerine doğru çekildiğini hisseder. Olaylarla yakından ilgilenen genç öğretmeneyse kişisel olarak ilgi duymaya başlamıştır.

Yeni kurbanlar bulunurken medya soruşturmanın gidişatını artık anbean takip etmektedir. Bu sırada Anne'yle Vince acaba en büyük acıyı bu kurbanlar mı yoksa acımasız bir psikopatla iç içe yaşadıklarından habersiz olduklarından, katilin ailesi ve dostları mı çekiyor diye düşünmektedirler.

“Tami Hoag okumak her zaman cesaret ister.” 
- Kirkus Reviews -

“Hoag muhteşem bir polisiye yazarı. Gizemi başarıyla kuran yazar, okurunu son satırına dek saran merak duygusunu ustaca kullanıyor. Psikopat katillerle ilgili çok fazla hikaye okumuş olabilirsiniz ama Hoag karakterlerini öyle güzel donatiyor ki onalara kızacağınıza mı yoksa acıyacağınıza mı karar veremiyorsunuz.” 
- Publishers Weekly -

"Polisiyenin Kraliçesi"
- New York Post -
(Tanıtım Bülteni)
Tami Hoag Ölümden Daha Derin e kitap indir oku

Kitabın Adı: Ölümden Daha Derin
Alt Başlık: Ölümden Daha Derin Serisi 1
Yazar: Tami Hoag
Çevirmen: Ender Nail
Seri: Ölümden Daha Derin Serisi, #1
Seri Sıralaması: #1/ 3 (Oak Knoll, Series #1)
Yayın Tarihi: 13 Mayıs 2010
Sayfa Sayısı: 488
Dili: Türkçe (Orijinal Dili:İngilizce)
ISBN: 6054188475
Yayınevi : Koridor Yayıncılık
Tür: Roman, Polisiye, Edebiyat

Ölümden Daha Derin Serisi 
1. Kitap: Ölümden Daha Derin 
2. Kitap: Sır 
3. Kitap: Sakın Aşağı Bakma 

Kategoriler;
Edebiyat / PolisiyeYorumlar

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. tami hoag kitabı nï indiremiyorum.

  YanıtlaSil
 3. tami hoag kitabı nï indiremiyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Linkler güncellenmiştir. Bildirdiğiniz için teşekkürler.

   Sil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.