Mu'nun Kozmik Güçleri 2 - James Churchward PDF e-kitap indir“Kozmik güçler üzerine ilk kitabım esasen evrendeki tüm semavi bedenleri yöneten Birincil Güçler'i konu almıştı. Bana bu güçlerin kökenini ve işleyiş tarzını görme fırsatı sunduğundan, o kısmın bir başlangıç olması planlanmıştı.

Bu cilt ise yerküreyi etkileyen Kozmik Güçler'i ele alıyor. Kozmik Güçler üzerine ilk kitabımı bir ekle bitirmiştim: “Yerkürenin Doğuşu”nun bir özeti. 


Yerküre devasa bir ağacın büyük dalındaki küçük bir çalı çırpıdan ibarettir. Bu nedenle güçlerini doğrudan Kozmik Güçlerin Kaynağı'ndan almaz. Yerkürenin ihtiyaç duyduğu şeyi ona kendi güneşi tedarik eder. Güneş onun aktarma kayışıdır ve bu nedenle Yerkürenin Kozmik Güçleri ikincil niteliktedir. Güneş yerküreye doğa tarafından ayarlanan payını tedarik eder. Yerküre bu hacmi alır, yeniden düzenler ve doğanın gereksinimlerini karşılamak üzere sert kabuğundan geçirerek dışarı aktarır.”

James Churchward

Mu'nun Kozmik Güçleri II, James Churchward'ın tüm yaşamını adadığı Kayıp Kıta MU araştırmalarının kozmik güçleri incelediği ikinci kitabıdır.


Türkçe (Orijinal Dili:İngilizce)

272 s. - İstanbul, 2009

Çeviri : Ferit Burak Aydar

Kategoriler;
Bilim-Teknoloji-Mühendislik / Popüler Bilim
Genel Konular / Gizem - Parapsikoloji - Büyü - Ezoterizm - Spritüalizm
Tarih / Araştırma-İnceleme

Orjinal isim: Cosmic Forces Of Mu 2

James Churchward - Mu'nun Kozmik Güçleri 2 indir kitabını oku
Omega / Bilim Dizisi

Download (Mega)

Yorumlar