Kiralık Nişanlı - Amanda Quick PDF e-kitap indirCinsel tansiyonu yüksek, son derece gösterişli, nefis bir dönem aşkı ve şaşırtıcı gelişmelere gebe bir cinayet!

St. Merryn Kontu'nun acilen bir kadına ihtiyacı var. Beklentilerini ise son derece pratik ihtiyaçlar üzerinden belirliyor. Kibar sosyete ortamında kendisine eşlik edebilecek görgüde, güzellikte, şıklıkta ve duyarlılıkta bir kadın arayışında. O işleriyle ilgilenirken geçici bir nişanlının kendisini koca avcılarından koruyacağını düşünüyor. En basit çözümün ücretli bir refakatçi, 'kiralık bir nişanlı' olduğuna karar veriyor. Fakat öyle bir adayla karşılaşıyor ki, hayatının taşları yerinden oynayıveriyor. Ve ortaya büyük ve karanlık sırlar eşliğinde çözülmesi gereken bir cinayet çıkıyor.


"Amanda Quick, romantizm söz konusu olduğunda ilk aklagelen yazarlardan biri. Kahraman olarak seçtiği kadınlartanışmak isteyeceğiniz kadar cazibeli ve erkekler ise aşık olmakisteyeceğiniz kadar cazip."

-USA Today

"Bir Amanda Quick romanına öğleden sonra başlayacak olursanız büyük ihtimalle geceyi de onunla geçireceksinizdemektir."

-The DenverPost

"Yürekli bir kadın kahraman, karanlık tarzıyla boy gösterenbir erkek kahraman, ses getiren diyaloglar, nükteli hazır cevaplar, bir dolu espri... Romantik üslubun en güzel ve en parlak sesleri."

-Booklist

Hem çok komik, hem çok duygusal."

-Library Journal

Türkçe (Orijinal Dili:İngilizce)

390 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 20 cm 
İstanbul, 2007

(New York Times Listelerinin Çok Satan Yazarı)
Orjinal isim: The paid Companion
Amanda Quick - Kiralık Nişanlı indir oku

Artemis Yayınları / Yayınevi Genel Dizisi

Kategoriler;

Edebiyat / Aşk Roman ve Öyküleri

Ön Okuma / Download (Yandex Disk) / Download (4Shared) / indir (UPloading)

Yorumlar

  1. kiralık nişanlı kitabını indiremedim,farklı program istiyor,linki değiştirebilirmisiniz

    YanıtlaSil
  2. teşekkür etmeyi unutmuşum,yaptığınız paylaşım çok hoş,kitapseverler için,teşekkürler

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.