James Patterson – Kadınlar Cinayet Kulübü Serisi

tv_women_s_murder_club07
ABD`li yazar James Patterson 1949 doğumlu. İlk romanı The Thomas Berryman Number”ı 1979 yılında yayımlayan Patterson, kitabın gördüğü ilgiden sonra, o günden bu yana, tam bir roman makinesi gibi çalışıyor. Hemen hepsi de best-seller listelerinin başlarında yer alan 40’tan fazla romanıyla 100 milyonun üzerinde kopya satıp 1 milyar dolardan fazla hasılat toplamış. İngiliz Edebiyatı eğitimi alan Patterson’un senaryo çalışmaları da var.
James Patterson’un iki önemli polisiye dizisi göze çarpıyor. İlki, siyahi detektif Alex Cross’un takip ettiği cinayet hadiseleriyle ilgili. Bu diziye 1993’te başlamış. 2007’de 13. macerasına ulaşan dizinin pek çok macerasına hem sinema uyarlamaları hem de çevirileriyle aşınayız. İkinci dizisi olan Women’s Murder Club(Kadınlar Cinayet Kulübü) ise daha yeni. ABD’de 2001’de yayımlanan ilk maceranın Türkçeye çevirisi İlk Ölüm adıyla 2004’te yapılmıştı.
PDF-Kitap-indir-300x68
 1. İlk Ölüm
 2. Şans
 3. Derece
 4. Temmuz
 5. Atlı
 6. Hedef
 7. Cennet
Yazara ait diğer kitaplar;
 1. Güller Kırmızıdır
 2. Menekşeler Mavidir
 3. Kedi ve Fare
 4. İkaz

Yorumlar

 1. merhabalar, James Patterson kadınlar cinayet kulübü serisini yeniden yayınlayabilir misiniz lütfen. bir de var ise Private Serisini de rica edeceğim, teşekkürler :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.