David Hair - Ruhlar Ağı - Med Ceziri Beklerken Serisi 1. Kitap

10330370_10203264774974609_4154947059330287585_n
Denizcanavarı köprüsü çoğu zaman denizin derinliklerinde uzanır. Fakat her 12 yılda bir deniz çekilir ve kapıları ardına kadar açık olan köprü açığa çıkar.
Büyücüler, bu yeni dünyaya hükmetmeye kararlıdır ve son iki Med Cezirde, köprünün karşı yakasını fethetmek üzere ordularını sefere çıkarmışlardır.
Şimdi, üçüncü Med Cezirin zamanı neredeyse gelmişken, bu sefer Doğunun halkı savaşa hazır.
Med Cezir yaklaşırken dünyanın kaderini kimler belirleyecek?
Ruh bedeni terk ettiğinde ne olur? Cennet ya da Cehennem... Yeniden doğuş... Tanrı ile bütünleşmek...Unutmak... İnsanlığın inanışları bütün olasılıklar için birer tablo çizmiş. Ancak Ordo Costruolular olarak bizler şu öğretiyi benimsedik; ruh bedenden ayrıldığında bedensiz bir hayalet olarak bir müddet burada Urtede kalır. Nihayet dağılıp başka bir yere göçer mi, bunu sadece tahmin edebiliriz. Fakat şunu biliyoruz; bir büyücü bu hayaletlerle konuşabilir ve bu ruhların algıladığı her şeye erişebilir. Topraklarda bu şekilde dolaşan milyonlarca ruh var. Onlarla konuşarak Urtede olan biten her şeyden haberdar olmak teorik olarak mümkündür.
-Ordo Costruo Akademisi, Pontus-
PDF-Kitap-indir-300x68

Yorum Gönder

Not 1: Reklam amaçlı (virüslü) linklerin bulunduğu yorumlar kaldırılır.

Not 2: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

Not 3: Okuduktan sonra kitap hakkındaki görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız. Yorum yaparak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. Henüz kitabı okumamış arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

[blogger][disqus][spotim]

MKRdezign

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Konu (?)

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DevredışıTüm Eklentileri Görmek İçin Lütfen Javascript'i Etkinleştirin