Eûzu billahi mineş-şeytânirracîm. Bismillahirrahmanirrahîm. El Hamdü lillahi rabbil alemine hamden yüvafi niamehü ve yükafi mezideh. Allahümme Salli Alâ Seyyidinâ Muhammedin ve Alâ Seyyidinâ Muhammed. Bizimherseyimiz: Ruhsuz / Yeni Ruh - Jodi Meadow (Ruhsuz Serisi 1. ve 2. Kitap) ePub ebook indir PDF e-kitap indir Ruhsuz / Yeni Ruh - Jodi Meadow (Ruhsuz Serisi 1. ve 2. Kitap) ePub ebook indir PDF e-kitap indir | Bizimherseyimiz Ruhsuz / Yeni Ruh - Jodi Meadow (Ruhsuz Serisi 1. ve 2. Kitap) ePub ebook indir PDF e-kitap indir « Bizimherseyimiz

3
Deneyimli Ruhlar Ve Ruhsuzlar
Binlerce yıldır, Sınırda milyonlarca ruh yeniden, yeniden dünyaya geldi, her bir yeni yaşamda da geçmiş yaşamlarındaki anılarını ve deneyimlerini beraberinde getirdi. Ana ise bir Yeniruh: yani Ana doğduğunda bir başka ruh yok oldu. Kimse bunun sebebini bilmiyor ve bu, bir felaketin habercisi olabilir.

Ananın bir Yeniruh olmasından rahatsız olmayanlar da var.
Bunlardan biri olan Sam, yalnızca bir kez yaşayabilecek bir ruhu sevebilecek mi? Peki Ananın düşmanları, insanlar ve yaratıklar, onların birlikte olmalarına izin verecek mi?
Ana, varoluş sebebini açığa çıkarmak zorunda. Fakat onun bu arayışı, reenkarne olup olamayacağını öğrenmek için gittiği Kalp şehrini ve reenkarnasyon yasalarını sonsuza dek yok edebilir.
Jodi Meadows, insan ruhuna bambaşka bir bakış açısı getiren bu hikâyede fantazya ve macerayı birleştirirken, reenkarnasyon ve ruh kavramını sorgulamamızı sağlıyor.
Ruhsuz - Jodi Meadow (Ruhsuz Serisi 1. Kitap) ePub ebook indir PDF e-kitap indir
Yeni Ruh - Jodi Meadow (Ruhsuz Serisi 2. Kitap) ePub ebook indir PDF e-kitap indir

Yorum Gönder

  1. Ben bu kitabın ikincisi indiriyorum ama açıp okuyamıyorum, şifre de sürekli hata verip duruyor ne yapabilirim acaba?

    YanıtlaSil
  2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

    YanıtlaSil
  3. Şifre yenilenmiştir. Tekrar deneyiniz eğer burdaki şifre hata veriyorsa yadi.sk ten indirirken dosya adında zaten şifresi yazıyor oradan da bakabilirsiniz.

    YanıtlaSil

 
Top
Eûzu billahi mineş-şeytânirracîm. Bismillahirrahmanirrahîm. Allahümme Salli Alâ Seyyidinâ Muhammedin ve Alâ Seyyidinâ Muhammed. El Hamdü lillahi rabbil alemine hamden yüvafi niamehü ve yükafi mezideh.