0
Demet Özdemir Kimdir Biyografisi Sana Bir Sır Vereceğim Aylin Karakteri Kim ?
www.kimdirwiki.com
FOX TV’nin yeni başlayan ve hemen izleyici kitlesi oluşturan bir sonraki bölümleri merakla beklenen dizisi olan, Sana Bir Sır Vereceğim tüm hızıyla devam ediyor. Birinci bölüm yayınlanır yayınlanmaz oyuncuların merak edildiği dizideki çoğu isim ilk defa ekranlarda gördüğümüz isimler, bunlardan biriside Demet Özdemir.
Demet Özdemir dizide Aylin karakterini canlandırıyor. Profesyonel oyunculuk kariyerine bu dizi ile başlayan güzel oyuncu hemen dikkatleri üzerine çekmeye ve adından söz ettirmeye başladı. Şimdi ise Demet Özdemir kimdir, kaç yaşındadır gibi sorular sorulmaya başladı bile.
Sizlere bu yazımızda Sana Bir Sır Vereceğim dizisi Aylin karakteri yani Demet Özdemir kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, kısaca biyografisini paylaşmaya çalışacağız.
Demet Özdemir Kimdir…

Demet Özdemir 22 yaşında olup 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Aylin karakteri ile ilk profesyonel oyunculuk deneyimini yaşayacak olan güzel bir oyuncudur.
Demet Özdemir siyah saçlı ve kahverengi gözleri ile dizide bütün gözleri üzerine çekerek adından söz ettirmiştir. Dizideki rolünde süper güçlere sahip etrafına elektrik saçan kızı canlandıran Demet Özdemir elektriğini bizlere de saçmıştır.

Yorum Gönder

 
Top